Відбувся І етап XXXІ науково-технічної конференції студентів кафедри туризму

28 листопада 2018 року відбувся І етап XXXI науково-технічної конференції студентів кафедри туризму.

Були обговорені різноманітні тематики розвитку туристичної галузі в Україні. Нові тенденції та напрями вдосконалення туристичної діяльності. Найактуальніші теми 18 доповідачів будуть представлені на ІІ етапі конференції.

Науковці університету взяли участь в Міжнародній конференції «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазового бізнесу»

У Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка 22-23 листопада проходить ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазового бізнесу», організована ДТЕК Нафтогаз.

«Нова Енергія» стала центром ювілейних «Днів науки» в Івано-Франківську!

«Якщо наука, то в Науковому містечку «Нова Енергія»! Саме воно, за ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаша М.О., уже втретє стало центральною локацією в Івано-Франківську для проведення «Днів науки».

На допомогу виробництву!

Серед пріоритетних  напрямів діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу упродовж багатьох років спостерігається спрямування науки та наукових розробок університету на допомогу виробництву.

Нові тарифи на газ очима експерта ІФНТУНГ

Завтра, 1 листопада,  в Україні зміняться тарифи на газ. Як повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, з 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення зростуть на 23,5%.

Оцінки експертів ІФНТУНГ вселяють надії в енергетичну галузь України

Про проблеми енергетичної залежності України не говорить хіба-що лінивий. Увесь вітчизняний медіа-простір заполонили  сенсації про здорожчання викопних енергоносіїв та про енергетичну безвихідь. Проблеми, звісно, є, але треба шукати шляхи для їх подолання.

В ІФНТУНГ розпочав роботу науково-практичний семінар «Графічна освіта у закладах вищої освіти: стан та перспективи»

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  стартував науково-практичний семінар «Графічна освіта у закладах вищої освіти: стан та перспективи».

Унікальний досвід стажування в Астрономічній обсерваторії на о.Сардинія

У рамках програми "Горизонт 2020" відбулося стажування доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем (ПЗАС) Храбатина Р.І. у Сардинській астрономічній обсерваторії м. Кальярі (Італія).

Старуня: Парк Льодовикового періоду. Україна ЧЕКАЄ НА СВОГО ГЕНРІХА ШЛІМАНА ЧИ ІЛОНА МАСКА

У видавництві Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) вийшла монографія «Старуня: Парк Льодовикового періоду» під редакцією доктора технічних наук, професора, академіка НАНУ

Урочисте засідання, присвячене Дню науки в ІФНТУНГ

Вже традиційно, у травні, з нагоди Дня науки в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу підводять підсумки наукової діяльності викладачів, аспірантів і студентів та висвітлюють її позитивні тенденції.