Наука

МОН України посприяв підключенню українських вишів до наукових баз Web of Science та Scopus

Міністерство освіти і науки забезпечило підключення понад 100 українських вишів та наукових установ МОН до міжнародних наукових баз даних за кошти держбюджету: 68 вишів –до Scopus і 64 – до Web of Science.

50-річчя ІФНТУНГ відзначили відкриттям 19-ої наукової школи

11 жовтня 2017 року в рамках VI міжнародної науково-практичної конференції «Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем», що проходить на базі Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (ІнЕУ) Івано-Франківсько

«Тесла Енерджі Шоу» від «Нової енергії» робить світ науки зрозумілішим і ближчим

20 вересня 2017 року в рамках заходів з відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в Науковому містечку «Нова Енергія»  відбулось відкриття громадської зарядної станції для електромобілів та лабораторії високих енергій «Тесла Енерджі Шоу».

Професор Кондрат Р. М. став президентським стипендіатом

Відповідно до Указу Президента України  № 189/2017 «Про призначення державних стипендій видатним діячам науки» від 24 липня 2017 року строком на два роки призначено державну стипендію докторові технічних наук, професорові

Аспірант кафедри туризму - переможець у номінації "Кращий молодий винахідник"

21.04.2017 р. відбулося пленарне засідання Ради Івано-Франківських організацій товариства винахідників і раціоналізаторів України та Спілки наукових та інженерних об’єднань України, в ході якого було визначено переможців обласного рейтингового огляду "Науково-технічна творчість Прикарпаття" етапу 2016 р.

Переможцем у номінації "Кращий молодий винахідник" стала аспірант кафедри туризму Юрас Юлія Ігорівна.

Президентський грант для ВОЛОДИМИРА БОГОСЛАВЦЯ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітає молодого науковця, доцента  кафедри буріння нафтових і газових свердловин Богославця Володимира Васильовича з висок

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 27-30 березня  проходить II-етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість», у семи номінаціях: