Інші

Все буде - Україна!

Давно помічено,  що історія розвивається не лінійно, а по спіралі: минає час і події нової епохи до болю нагадують нам минувшину. Інші люди, інший рівень розвитку цивілізації, але повторюється сценарій одвічного плину життя – боротьба Світла і Темряви. Так сталося і з Україною. Хіба можна було уявити якихось п’ять років тому, що просто на наших очах оживуть легенди?

Кішвар Мохаммад: «Професійна репутація здобувається роками»

Він досі пам’ятає не тільки рік, але й день і час, коли вперше ступив на прикарпатську землю –  22 жовтня 1992 року. Перше, що вразило – холоднеча, яка різко контрастувала з кліматом рідного Пакистану. Проте невдовзі країна з такою незатишною погодою стала дуже теплою і близькою для Кішвара Мохаммада.

Боротися з корупцією може кожен!

Таким був лейтмотив зустрічі директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тараса Васильовича Лопушанського  зі студентством Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Михайло Ковалко: «Головне в житті – бути Людиною!»

Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відзначили 75 років від дня народження світлої пам’яті Михайла Петровича Ковалка. Випускник ІФНТУНГ 1979 р., Михайло Петрович зробив блискучу кар’єру в нафтогазовій галузі.

Їм – все до снаги!

Проект «Україна – Норвегія» з перепідготовки й соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні розпочинає новий етап програми: позаду – шість випусків її вихованців, сьогодні до неї долучається новий набір.

Ідеї, що випереджають час

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація представників місцевої влади з підконтрольних Україні територій Луганської та Донецької областей, які прибули на Прикарпаття в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» під патронатом USAID.

Місія – побудова довіри

Якщо ви сьогодні прокинулись, умились, здійснили ранкову пробіжку чи прогулялись із собакою, поснідали, але не запостили у Facebook жодного селфі про все вищезгадане, то… нічого цього не було. В старому жарті про соцмережі, між іншим, – неабияка частка правди.

Сонце, молодь і пікнік

Саме такий яскравий літній коктейль запропонувала містянам Івано-Франківська мерія в неділю, на День молоді. Вулиця Лесі Українки в обласному центрі перетворилася на осердя ІІІ-го Наукового пікніка, в якому взяли участь і представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Вгору щаблями професійної майстерності

20 червня 2019 року в рамках заключного засідання  (2018/2019 н.

Від "Міста професій" до професії мрії

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу долучився до міжнародного проекту «Місто професій». В міському парку ім.Т.Шевченка Інститут інформаційних технологій та Інститут економіки і менеджменту репрезентувати школярам та їхнім батькам професії, які діти свого часу зможуть здобути в ІФНТУНГ.