Інші

В ІФНТУНГ стартував ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

В усьому світі є шість тисяч унікальних і чарівних мов, для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найкраща та найближча до серця — українська.

Життя в науці й для науки

З особливим піднесенням  9 грудня 2018 р.

Ті, хто тримає мирне небо над нами

Сьогодні, в Міжнародний день волонтера, в міському Меморіальному сквері відбулися урочисті заходи, які зібрали представників міської влади, духовенст

Експерти університету обговорили досягнення та проблеми ОТГ

Прикарпаття завжди було лідером управлінських змін, реформ та новацій, зокрема і в сфері місцевого самоврядування. Багато в чому такі успіхи зумовлені хорошим та ефективним контактом між науковцями та практиками, внаслідок чого здійснена належна науково-методична підтримка процесів реформування.

Прозора енергетика: можливості та перспективи

Сьогодні в Науковому містечку «Нова Енергія» відбулась презентація результатів проекту USAID «Прозора енергетика». Експерти DiXi Group познайомили учасників із продуктами, створеними під час роботи над проектом.

Кадри, ресурси й перспективи: науковці й керівники ОТГ спільно вирішуватимуть проблеми громад

Зустріч керівників ОТГ із професорсько-викладацьким складом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, що відбулася 13 листопада 2018 р., ознаменувала собою новий етап розвитку їх взаємодії.

ІФНТУНГ та ІТ-кластер готуватимуть фахівців відповідно до потреб ринку

У рамках співпраці Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Івано-Франківський ІТ-кластер розпочали сертифікатну програму «Курси Java».

Так, 8 листопада, в Науковому містечку «Нова Енергія» відбувся перший воркшоп «Java» для початківців у світі ІТ, які хочуть стати Java Developer.

У «Новій Енергії» стартував ІІ Всеукраїнський хакатон «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»

Сьогодні Наукове містечко «Нова Енергія» об'єднало у своїх стінах  на ІІ Всеукраїнському хакатоні «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі» майже 50 учасників з різних населених пунктів України, які зібрались задля пошуку оптимальних шляхів зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів.