Міжнародна співпраця

Команда Наукового містечка здобула перемогу в ІІ етапі Програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів підтримує українських розробників дружніх до клімату технологій, підсилюючи їхні можливості до створення та реалізації інноваційних рішень в Україні та поза її межами. До кінця 2018 року програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів, загальний бюджет якої становить 1 млн.

В ІФНТУНГ обговорили можливості прикордонного співробітництва

16 січня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти  і газу за участі ректора ІФНТУНГ, проф. Крижанівського Є. І., проректорів, директорів інститутів та завідувачів кафедр відбулось обговорення проблем транскордонної співпраці в освітній та науковій сферах.

Необхідність відновлення міжнародної сертифікації фахівців бурових підприємств нафтогазового комплексу України за стандартами IWCF

15-22 грудня 2017 в компанії «Safe Drilling» (м. Полтава) проводилася інсталяція та апробація роботи портативного тренажера-імітатора бурових процесів «DrillSim-20».

Високу нагороду отримало студентського відділення SPE при ІФНТУНГ

Студентське відділення SPE, яке з 2010 року функціонує при Інституті нафтогазової інженерії, за високі показники в роботі, участь членів SPE в міжнародних конференціях та конгресах, проведення Міжнародних нафтогазових конгресів SPE в

Компанія Schlumberger презентувала в ІФНТУНГ вакансії

19-20 грудня 2017 року у конференц-залі НТБ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась презентація нафтової сервісної компанії Шлюмберже (Schlumberger Europe), яка має представництва у 85 країнах та займає перше місце у світовому рейтингу нафтосервісних компаній.

Програма «Україна-Норвегія»: учасникам перепідготовки військовослужбовців вручили дипломи

Інформаційний день-тренінг: Горизонт 2020 - нові можливості у Робочій програмі 2018-2020 (12.12.2017р.)

12 грудня 2017 року відбувся Інформаційний день-тренінг "Горизонт 2020: нові можливості у Робочій програмі 2018-2020"

В тренінгу брали участь охочі набратися досвіду та взяти участь в конкурсах програми "Горизонт 2020"

Міжнародна співпраця в дії: студенти ІЕІ та ІГГ прослухали цикл лекцій польських професорів з AGH

4 грудня 2017 року до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в рамках угоди про співпрацю між ІФНТУНГ та Краківської гірничої-металургійної академії ім. С.

Зустріч студентів спеціальності "Туризм" з туроператорами за програмою Workshop

Нещодавно відбулася зустріч представників туроператорів «Музенідіс Тревел», «Турал», ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» зі студентами І-V курсів спеціальності «Туризм» за програмою Workshop.

Представники туроператора «Музенідіс Тревел» повідомили про початок набору студентів на проходження практики в Греції в сезон Літо 2018: п-ів Халкідіки, регіон Пієрія, п-ів Пелопонес, о-в Корфу, Закінф, Тасос, Крит, Родос, Евія та регіонів Кіпру; ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» оголосили умови стажування в Болгарії;  а ТОВ «Каліпсо ТУР ЮА» в Турецькій Республіці.