Міжнародна співпраця

За робототехнікою - майбутнє

На світовому ринку робототехніки Україна зараз займає далеко не провідні позиції. В лідерах – Японія, Німеччина. Саме їм належить майже половина всієї роботизованої продукції. Натомість у вітчизняних конструкторів зоряний час іще попереду.

Українська

Чергові кроки реалізації проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022

Днями в онлайн-режимі відбулась робоча зустріч виконавців проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022 «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Українська

Контролювати – економити – передавати досвід

Ефективно управляти енергетичними ресурсами на інституційному рівні задля подолання змін клімату – основне завдання в рамках проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), над яким працюють фахівці провідних університетів: Івано-Франківського національного технічного уні

Українська

Першу в регіоні лабораторію дослідження енергетичного потенціалу ТПВ презентували в ІФНТУНГ

Проблема накопичення твердих побутових відходів (ТПВ) і їх нераціональне використання актуальна в усіх містах нашої держави та потребує якнайшвидшого вирішення. Адже її ціна вимірюється не тільки фінансовими ресурсами, а й екологічним станом і здоров’ям людей.

Українська

Вітаємо випускників проєкту «Норвегія-Україна»!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 17 липня радо вітав учасників онлайн-урочистостей, присвячених випуску слухачів програми перепідготовки військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей за проєктом «Норвегія -Україна . Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Українська

Доступно про проривне бізнес планування для слухачів проєкту «Норвегія - Україна»

30 червня відбувся практичний вебінар на тему «Модель Бізнес Канви - проривне бізнес планування» для слухачів проєкту «Норвегія - Україна», UKR - 20/002 (NUPASS) «Норвегія-Україна. Професійна адаптація.

Українська

В ІФНТУНГ працюють над створенням системи моніторингу споживання енергетичних ресурсів для будівель університету

 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з жовтня 2019 року реалізовує проєкт «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), який націлений, в першу чергу, на те, щоб навчити провідні університети транскордонного регіону HUSKROUA ефективно управляти енергетичними ресурсами на інституційному р

Українська

Знайти себе

Вже 17 років Норвегія допомагає гідно знайти себе у цивільному житті звільненим у запас українським військовослужбовцям і членам їхніх родин в рамках  проєкту «Україна-Норвегія», який за цей час став наймасштабнішим на території України. 

Українська

За підтримки USAID ІФНТУНГ готуватиме фахівців для сфери відновлюваної енергетики України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу виграв ґрант від USAID Проєкту енергетичної безпеки на впровадження нової бакалаврської програми з інженерії відновлюваної енергетики. Днями обидві сторони в онлайн режимі підписали Ґрантову угоду і вже 10 червня приступили до реалізації проєкту.

Українська

Українсько-румунський проєкт транскордонного співробітництва: плани та перспективи

Сучавський університет «Штефана чел Маре» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу реалізовують у партнерстві Проєкт «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS.

 

Українська