Міжнародна співпраця

Китайські ЗВО зондують можливості навчання в аспірантурі ІФНТУНГ

31 липня Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація навчального закладу з Китайської Народної Республіки на чолі з заступником директора медичного коледжу Ші Ксіньгуа.

Перспектива є в кожного!

Першою ластівкою можна назвати диплом, який днями отримав студент Володимир Говзан (група ЕТСм-17-1).

Міжнародний воркшоп: як правильно консервувати та реставрувати дерев’яну архітектуру навчалась студентка ІФНТУНГ

Студентка-архітекторка Інституту архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ  Сербін Анна взяла участь у двотижневій Міжнародній майстерні- workshop «Реставрація дерев’яної церкви», що відбулась на базі кафедри архітектури та реставрації Національного університету «Львівська політехніка».

За новими знаннями: Горизонт-2020

Завершення навчального року – це не лише підведення й осмислення результатів попередньої освітньої та наукової роботи, але й потужний рух вперед. Так, червень для Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу виявився багатим і цікавим на події, які відбувались не тільки в стінах нашого ЗВО, а й за межами країни.

ІФНТУНГ отримав нагороду ЄС за проект з формування енергетичного майбутнього Європи

Тиждень сталої енергетики ЄС (EUSEW) – щорічний захід, організований Європейською комісією, об'єднує державні органи, приватні компанії, НГО та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та підвищення інтересу до відновлюваних джерел енергії. Все це заради отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

Creative Spark: граючи, вчись!

Тренінг «Горизонт 2020»: як досягти успіху

Нещодавно у Львові відбувся тренінг для Національних контактних пунктів (НКП) програми «Горизонт 2020», які створені Міністерством освіти і науки України для надання інформації щодо можливостей програми, консультацій потенційних учасників на шляху від ідеї до реалізації проектів, допомоги у пошуку партнерів.

Студенти-екологи побували в самому «серці» біогазового заводу!

В рамках укладеної угоди про співпрацю між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та провідною агрокомпанією Прикарпаття «Goodvalley», яка належить данським інвесторам,  студенти 2 курсу каф