Міжнародна співпраця

Співпраця Інституту нафтогазової інженерії з Micon-Drilling GmbH в дії!

2018 рік завершився для Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу успішними показниками у сфері міжнародного співробітництва. Так, в грудні минулого року була підписана угода про співпрацю між ІФНТУНГ та компанією Micon-Drilling GmbH (Німеччина).

Поінформований – значить озброєний!

В Івано-Франківську вже тривалий час функціонує проект «Міжкультурна Поліцейська Лабораторія», який реалізовується Патрульною поліцією Івано-Франківської області у партнерстві з El&Ol for international students in UA.

Викладач ІФНТУНГ отримав кваліфікацію експерта IWCF

Тренажерний буровий центр Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже віддавна є складовою міжнародної системи сертифікації кадрів нафтогазової галузі, яка містить розробку відповідних навчальних програм, тестових та іспитових завдань, професійно-кваліфікаційних характеристик пе

Університет виграв два проекти в рамках Програми транскордонної співпраці HUSKROUA 2014-2020

Кінець року – це не лише підведення та осмислення результатів попередньої роботи, але й потужний рух вперед.

Про співпрацю в освітній та енергетичній галузях між Україною та Норвегією

Нещодавно, 18 грудня, в науковому містечку «Нова Енергія» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія», який фінансується  Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія.

Урочистості з нагоди завершення чергового навчального курсу проекту «Україна-Норвегія»

Сьогодні в Науковому містечку "Нова енергія"  відбулось урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в рамках міжнародного проекту "Україна – Норвегія".

Острівець норвезько-українського співробітництва з’явився в ІФНТУНГ

2018 рік  завершується в Івано-Франківському національному технічному університеті знаковою подією – відкриттям спеціалізованої навчальної аудиторії для проведення професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна – Норвегія», яку ініціатори та організатори її створення між собою вже встигли «охрестити» норвезькою.

Відбувся незалежний моніторинг якості проекту «Україна-Норвегія» від МЗС Норвегії

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 2014 року реалізовує масштабний міжнародний проект — «Україна–Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія.