Міжнародна співпраця

Проєкт EnyMSW в дії!

Координатор проєкту «Відновлення енергії з твердих побутових відходів з використанням технологій теплового перетворення в транскордонному регіоні» (EnyMSW) від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Карпаш взяв участь у першій робочій зустрічі партнерів, яка відбулась в Північному університетськом

Норвезькі секрети енергетики

Сьогодні в науковому містечку «Нова енергія» ніде було яблуку впасти, стільки тут зібралося студентів і викладачів, аби послухати  професора Нордичного університету (Бодо, Норвегія) Петера Норе, який відвідав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в рамках програми співробітництва між нашими навчальними закладами.

Розробками науковців ІФНТУНГ цікавляться в Китаї

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники менеджменту фірми «Zhuji Wei Lai technology co.LTD» й «Zhuji China – Ukraine International Technology Innovation Center»  Han Shuren та Ruan Jianhao.

У НОРВЕГІЇ Є ЧОГО ПОВЧИТИСЯ!

Відкрита лекція Ольги Єрмоленко, доктора економічних наук, наукового співробітника Вищої школи бізнесу Нордичного університету (Бодо, Норвегія), що відбулась у науковому містечку

Пропозиція всім бажаючим для проходження міжнародного навчання в літньому таборі

До уваги всіх бажаючих пропонуємо умови проходження навчання в міжнародному літньому таборі "Екосистеми гір і менеджмент ресурсів".

Табір буде працювати з 6 по 15 липня 2020 року на базі ОТГ Івано-Франківської області.

Навчання орієнтоване на держслужбовців, науковців, вчителів, магістрів, аспірантів та інших зацікавлених осіб.

Детальну інформацію Ви можете отримати з наступних документів:

dissemination.pdf

Розширення міжнародної співпраці ІФНТУНГ: іракський вектор

Керуючись прагненням активізувати міжнародне співробітництво між університетами та розвивати наукові дослідження і взаємні обміни в галузі науки й освіти, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідала делегація з Іраку, яку очолив проф.

Тільки доброчесні люди здатні до свободи

Про моральне коріння права в Америці студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сьогодні розповів доктор юридичних наук, доктор філософії, професор Джеймс А.Девідс з Юридичного коледжу університету Ріджент (США).

Науковці Інституту архітектури, будівництва та енергетики представили свої розробки в м.Кельце

Партнерські зв’язки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та  Свєнтокшиської політехніки (м.Кельце, Польща) знайшли свій подальший розвиток під час ІХ Міжнародної наукової конференції «Collection and Processing of Surveying and Ec

Відбулась перша робоча зустріч партнерів проєкту NET4SENERGY

29 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась перша робоча зустріч партнерів проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (Cross-border Network of Energy Sustainable Universities (NET4SENERGY), який розпочався 1 жовтня цього року та фінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського ін

Пріоритети українсько-польської співпраці: ІІІ Форум ректорів технічних університетів України та Польщі

24-26 жовтня 2019 року у м. Бєльско-Бяла відбувся ІІІ Форум ректорів технічних університетів Республіки Польща та України, в якому взяла участь делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі ректора, проф. Крижанівського Є. І., першого проректора Мандрика О.