День Духовної віднови в ІФНТУНГ

У вівторок, 27 березня, в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся захід "День Духовної віднови".

«Українська естафета творчості» в ІФНТУНГ

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17 березня відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості». Організатором цього яскравого свята стала Міжнародна корпорація «Зоряні мости».

В ІФНТУНГ пройшов концерт до Дня народження Тараса Шевченка

14 березня 2018 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся пам’ятний концерт з нагоди 204-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, організований Центром культури і дозвілля студентів.

В ІФНТУНГ змагались фіналісти конкурсу талантів «Star Time – 2017»

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, не зважаючи на холодну осінню погоду, було гаряче: 15 творчих і талановитих студентів ІФНТУНГ, які пройшли відбір і дійшли до фіналу  конкурсу талантів  «Star Time –  2017», готові були позмагатись за призові місця. І позмагатись було за що!

ІФНТУНГ долучився до збереження архітектурної спадщини рідного міста

До 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в найстарішому корпусі університету по вулиці Шопена з’явились «старі» 113-річні дубові двері, які нещодавно було відреставровано та встановлено у тісній співпраці з ініціативою зі збереження архітектурної спадщини Івано-Франківська «

В ІФНТУНГ студенти влаштували танцювальний флешмоб у вишиванках

17 травня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу студенти відзначили День вишиванки танцювальним флешмобом, який традиційно відбувається вже другий рік поспіль в стінах університету.

Центр культури та дозвілля студентів ІФНТУНГ вшанував матерів святковим концертом

11 травня 2017 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся святковий концерт «Спасибі, мамо!» до Дня матері, ініційований та організований Центром культури і дозвілля студентів (директор – Заслужений працівник кул