З українською мовою в серці!

Здобувати освіту нерідною мовою – це виклик, який не всім до снаги, проте той, хто відважився на такий крок, часто може досягти більшого, ніж очікував. Іноземні студенти ІФНТУНГ, які взяли участь у святкуванні Дня української писемності та мови, не побоялись труднощів, довели, що іноземну мову можна опанувати настільки, щоб комфортно почуватися в іншій країні.

Мова – духовний скарб нації

Щорічно, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови – свято, яке започатковане ще у 1997 році.

В ІФНТУНГ відгомонів фестивальний марафон "Гомін Карпат"

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 18 жовтня відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Гомін Карпат". Захід проходив за підтримки  Львівського обласного відділення Українського фонду культури,  Івано-Франківського осередку Національної хореографічної спілки України та за сприяння Центру культури та дозвілл

В ІФНТУНГ пройшов святковий концерт до Дня матері

10 травня 2018 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся святковий концерт до Дня матері, ініційований та організований

Краса врятує світ!

Вчора, уже водинадцяте, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  відбулось одне з найяскравіших шоу — "Міс Університету нафти і газу 2018". Захід традиційно проводиться щовесни в Актовій залі ІФНТУНГ.

День Духовної віднови в ІФНТУНГ

У вівторок, 27 березня, в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся захід "День Духовної віднови".

«Українська естафета творчості» в ІФНТУНГ

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17 березня відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості». Організатором цього яскравого свята стала Міжнародна корпорація «Зоряні мости».

В ІФНТУНГ пройшов концерт до Дня народження Тараса Шевченка

14 березня 2018 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся пам’ятний концерт з нагоди 204-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, організований Центром культури і дозвілля студентів.

В ІФНТУНГ змагались фіналісти конкурсу талантів «Star Time – 2017»

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, не зважаючи на холодну осінню погоду, було гаряче: 15 творчих і талановитих студентів ІФНТУНГ, які пройшли відбір і дійшли до фіналу  конкурсу талантів  «Star Time –  2017», готові були позмагатись за призові місця. І позмагатись було за що!