Конференція

ІКГ’55

2018 рік - 55 років від початку роботи кафедри Інженерної та комп’ютерної графіки.

Українська

Викладачі кафедри обліку і аудиту — учасники IFRS Forum: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ»

Вчора, 12 квітня, у залі засідань Львівської міської ради відбувся регіональний тематичний IFRS Forum Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ».

Українська

«Молодь змінить Україну!»

Кращі студенти Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (Потьомкіна Наталя, Хома Рената, Іваночко Катерина, Танчак Дмитро) 30 березня взяли участь у конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України». Захід присвячений питанню формування нової економічної політики та плеканню п

Українська

Наші викладачі — учасники Першого українського форуму міжнародної освіти

У головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22-23 березня відбувається важлива подія — Перший український форум міжнародної освіти. Захід організований Українським державним центром міжнародної освіти, який працює при Міністерстві освіти і науки України.

Українська

В ІФНТУНГ стартувала конференція молодих учених

У рамках відзначення 50-річчя ІФНТУНГ 15 листопада 2017 року стартував ще один науковий форум – VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Методи та засоби неруйнівного контролю промислового обладнання».

Українська

VIII міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля працюватиме над актуальними проблемами неруйнівного контролю і технічної діагностики

14 листопада 2017 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу 8-ма міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля «Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання».

Українська

Архітектурні проекти ІАБіТ високо оцінили на міжнародному конкурсі

28 жовтня 2017 року завершив роботу XXVI Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України, який відбувався за організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Українська

В ІФНТУНГ розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017

25 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017, який триватиме до 28 жовтня.

Українська