Конференція

В ІнЕУ стартувала VI Міжнародна науково-практична конференція

11 жовтня 2017 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу у рамках святкування 50-річчя університету розпочала роботу  VI Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем».

16 травня 2017 року о 1400 в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочалося Пленарне засідання VІ Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика-2017», присвячене 50-річчю університету.

В ІФНТУНГ стартувала VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017»

16 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу VІ Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика-2017», яка є  важливим заходом у низці подій з відзначення 50-річчя від дня заснування університету.

Викладачі кафедри фінансів ІнЕУ взяли участь у семінарі НБУ в Києві

Навчальний семінар, який проводився Національним банком України 19-20 квітня 2017 року в Києві, відвідали директор ІнЕУ, професор кафедри фінансів, д.е.н. Ліліана Гораль та доцент кафедри фінансів, к.е.н. Лілія Маринчак.

«ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації»

23 березня 2017 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалась Міжнародна науково-практична конференція «ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації»,присвячена 50-річчю університету.

Круглий стіл

Спеціалізована виставка «Нафта. Газ. Сервіс - 2017»

16 лютого 2017 року  представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у складі доцента кафедри НО Шостаківського Ігора Івановича, директора інституту інженерної механіки Романишина Любомира Івановича та директора Інституту геології та геофізики Омельченка Валерія Григоровича взяли участь у спеціалізованій виставці «Нафта. Газ. Сервіс - 2017» у м.

Науково-практичний галузевий семінар-нарада «Охорона праці, екологічна та промислова безпека в нафтогазовій галузі України»

В період з 5 по 9 грудня 2016 року Національна акціонерна Компанія «Нафтогаз Україна» проводить науково-практичний галузевий семінар-нараду «Охорона праці, екологічна та промислова безпека в нафтогазовій галузі України», яка відбулася в оздоровчому комплексі «Карпати», філія «АГРОГАЗ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (Івано-Франківська область, м. Яремче).

22-24 листопада 2016 року в м. Києві відбулася 8-а Національна науково-технічна конференція і виставка «Неруйнівний контроль та технічна діагностика»