Конференція

11-12 травня – Запрошуємо до участі у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «ТЕКСТ У МЕДІАКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Прикарпатський національний університ імені  Василя Стефаника

Інститут гуманітарної підготовки та державного управління

Кафедра філології та перекладу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Міжнародна науково-технічна конференція "НАФТОГАЗОВА ГАЛУЗЬ: ПЕРСПЕКТИВИ НАРОЩУВАННЯ РЕСУРСНОЇ БАЗИ"

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-технічній конференції “Нафтогазова галузь: Перспективи нарощування ресурсної бази”, яка відбудеться у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (м.

5-27 березня: ХХІХ наукова сесія Наукового товариства імені Тараса Шевченка

Тарас Шевченко – гордість і слава української нації, його невмируща поезія крізь віки закликає бути чесним та милосердним, відданим своєму народу та Україні.

Дебатний турнір між школярами

27 лютого в ІФНТУНГ відбудеться дебатний турнір з гострими дискусіями та ідеями навколо контраверсійних тем щодо пріоритетності, вагомості та прикладної ролі місцевої спадщини "Минуле для майбутнього: культурна спадщина у розвитку"для школярів ОТГ та сільських населених пунктів Івано-Франківської області, що відбудеться у науково-інноваційному комплексі університету, а саме, у науковому містечку "Нова енергія".

1-2 березня 2018 р. в ІФНТУНГ відбудуться ІІІ Всеукраїнські педагогічні читання пам’яті академіка І. А. Зязюна

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у ІІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях, присвячених пам’яті  академіка І.А. Зязюна

Педагогічна майстерність І.А. Зязюна як поступ до оновлення національної педагогічної науки і освіти”,

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні завдання енергетики, будівництва та екології» (Кельце, Польща) 23-25 листопада 2017 р.

23-25 ​​листопада 2017 року у м. Кельце (Польща) на факультеті екології, геоматики та енергетики  Свєнтокшиської політехніки відбудеться ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні завдання енергетики, будівництва та екології».

Організаторами конференції виступили: