Конференція

9 грудня 2018 року - ЗАГАЛЬНІ ЗВІТНІ ЗБОРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОСЕРЕДКУ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА

Президія Івано-Франківського осередку Наукового товариства

ім. Шевченка запрошує Вас взяти участь у Загальних звітних зборах, які відбудуться:

9 грудня (неділя) 2018 року

у Науково-технічній бібліотеці

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу,

вул. Карпатська, 15.

Кафедра філології та перекладу запрошує всіх охочих до участі: Презентація інтелектуального клубу «Інтертекст»!

6 грудня 2018 року  о 14.00 в Актовій залі ІФНТУНГ відбудеться Презентація Інтелектуального клубу «Інтертекст».

Кафедра філології та перекладу запрошує всіх охочих взяти участь у роботі Клубу, який працюватиме за напрямами:

1. Мовний дискурс (англійська, німецька, французька, польська мови)
  2. Літературознавство та мистецтво (сучасна драматургія, кінопростір, сценічне мистецтво)
  3. Науково-технічні рефлексії.

18.10.2018 о 10. 00 розпочинає роботу Міжнародна науково-практична конференція Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє.

18 жовтня 2018 року

у  конференц-залі науково-технічної бібліотеки (корпус 8) ІФНТУНГ

розпочне роботу

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє.

Круглий стіл "Публічно-приватні форми управління природними ресурсами в Україні"

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу!

Державна установа "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України" спільно з Інститутом економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовують круглий стіл "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНІ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ".

ІФНТУНГ запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

«АВТОМАТИЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ БАГАТОВИМІРНИМИ ОБ’ЄКТАМИ НА ЗАСАДАХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ»,

присвячена 50-річчю кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Реєстрація учасників – 17.10.2018 з 9.00 до 10.50

Пленарне засідання – 17.10. 2018 об 11.00 (Конференц-зал науково-технічної бібліотеки)

"Women in Tech Summit": запрошуємо до участі!

Оргкомітет міжнародної конференції "Women in Tech Summit" запрошує до участі у заході студенток, аспіранток та жінок–молодих вчених Івано-Франківського національного технічного унвіерситету нафти і газу!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у

науково-практичному семінарі

ГРАФІЧНА ОСВІТА У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ

19-21 вересня 2018 р.

Початок роботи - 20 вересня о 14.30

Напрями роботи семінару:

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

ЗАПРОШУЄМО
взяти участь у
Міжнародній науково-практичній веб-конференції
молодих учених та студентів
“Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018”
(17-19 вересня 2018р.)

5 вересня 2018 року о 10.00 – конференц-зал НТБ ІФНТУНГ

5 вересня 2018 року о 10.00

в конференц-залі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти  і газу відбудеться Міжнародний семінар «Партнерство та співпраця – шлях до успіху» науково-педагогічних працівників Факультету Буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташица (Польща) та Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ.

Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх охочих!