ІФНТУНГ вітає з ювілеєм Дзьобу Олега Григоровича

Увесь колектив ІФНТУНГ вітає з ювілеєм Дзьобу Олега Григоровича – директора Інституту економіки та менеджменту!

Від усього серця бажаємо шановному імениннику та достойному і поважному керівнику міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів й особистих досягнень! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, а у службових справах – успіх, процвітання і підтримка однодумців!

Продовжується прийом документів для вступу до коледжів ІФНТУНГ

До 13 липня продовжується прийом  документів для вступу до коледжів ІФНТУНГ!

Випускники коледжів мають можливість обрати потрібну спеціальність, продовжити навчання в ІФНТУНГ за скороченим терміном і здобути освітній ступінь бакалавра!

Оплачуване стажування від USAID Проєкту енергетичної безпеки

USAID Проєкт енергетичної безпеки оголошує набір на оплачуване стажування у таких галузях:

1. Газова сфера

2. Централізоване теплопостачання

3. Електрика

4. Відновлювана енергетика

5. Фінанси/Економіка

6. Ґендерна проблематика

7. Ґранти

З Днем молоді!

Вітаємо державних службовців з професійним святом!

23 червня в Україні відзначають День державної служби. Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою й ефективною. Від якості підготовки державних службовців значною мірою залежить майбутнє України.

Щиро вітаємо всіх державних службовців! Бажаємо виваженості, терпіння та мудрості у прийнятті рішень. Нехай кожен день Вашого життя буде радісним і щасливим, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні професійних обов’язків.

Підготовка, атестація енергоаудиторів

Якщо ви хочете пройти професійну підготовку з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем і в подальшому працювати з Фондом енергоефективності, звертайтеся в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Зараз продовжується набір у групу з підготовки енергоаудиторів.

Вітаємо наших молодих вчених – стипендіатів Кабінету Міністрів України 2020!

Комітетом з Державних премій в галузі науки і техніки призначено 154 урядові стипендії відповідно до постанови від 10 червня 2020 р. № 4.

Пишаємося, що серед них – науковці нашого університету:

- Грицанчук Андрій Валентинович – кандидат технічних наук, доцент кафедри видобування нафти і газу.

- Бандура Андрій Іванович – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри вищої математики.

З Днем журналіста!

Щиро вітаємо з професійним святом усю журналістську спільноту та працівників відділу інформації та зв`язків з громадськістю!

У цей святковий день дякуємо за плідну працю, спрямовану на формування позитивного іміджу університету!

Висловлюємо глибоку повагу до Вашої професії! До Вас, майстрів пера, завжди прислухаються, Вам довіряють і шукають Вашої підтримки!

ВІТАЄМО ІЗ ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ !

Вітаємо екологів ІФНТУНГ – фахівців широкого профілю у сфері захисту довкілля!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища та День еколога, який під егідою ООН відзначають щороку 5 червня, підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів, залучає людський фактор до питання охорони довкілля. Сьогодні ми вітаємо з професійним святом всіх природоохоронців, які стоять на варті збереження та відновлення довкілля, працівників екологічних департаментів органів влади, представників екологічної громадськості, кожного, хто робить хоча б один крок на покращення стану довкілля.