Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Туризм»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 12 червня по 14 червня  2019 року працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Туризм» зі спеціальності  242 «Туризм» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Газонафтопроводи та газонафтосховища»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 12 червня по 14 червня  2019 року працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Газонафтопроводи та газонафтосховища» зі спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

З 12 по 14 червня 2019 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу працювала комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

УВАГА! КОНКУРС!

Запрошуємо до участі у конкурсу «Розумним Бути Модно»

До відома студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ). Починаючи з 27 травня 2019 року серед студенів проводитися всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно».

СВЯТКУЙМО!

Пахучі зела й барвисті квіти – найкрасивіші дари Землі піднесені сьогодні в дар Небу. Адже День Святої Трійці – особливе свято в духовному календарі українців. У ньому давні народні звичаї нерозривно переплелись із глибоким змістом християнської події – зішестям Святого Духа на апостолів. Ця мить визначила подальший тріумфальний шлях вчення Ісусового всіма країнами й континентами. Адже, набувши здатності говорити різними мовами, учні Сина Божого понесли його Слово в широкий світ.

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт»

11-12 червня 2019 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 754-л від 29.05.2019 р., працювала комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи  підготовки бакалаврів освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» спеціальності 274 «Автомобільний транспорт».

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій»

З 10 по 12 червня  2019 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 754-л від 29.05.2019 р., працює експертна комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входили:

Можливість навчання в Університеті Науки і технології - AGH

Центр міжнародного співробітництва (ЦМС) інформує про можливість навчання протягом одного семестру для студентів (1 місце) в Університеті Науки і технології - AGH (Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця (Республіка Польща) в рамках програми кредитної мобільності Еразмус+ .

Вимоги до студентів:

Вітаємо!

Щиро вітаємо із професійним святом, Днем журналіста, відділ інформації та зв’язків з громадськістю! У цей святковий день дякуємо за плідну працю, спрямовану на формування позитивного іміджу університету!

Висловлюємо глибоку повагу до Вашої професії! Бажаємо невичерпної енергії задля втілення в життя найсміливіших задумів, планів і мрій та реалізації всіх професійних амбіцій! Нехай завжди вагомим, правдивим і поцінованим буде Ваше Слово!