Євроатлантична інтеграція як основний пріоритет України

Шановні студенти, працівники та всі охочі запрошуємо Вас відвідати виставку, яка проходитиме в Науков-технічній бібліотеці, на тему:

"Євроатлантична інтеграція як основний пріоритет України"

Виставка відбуватиметься з 24.09.2018р.(понеділок) по 28.09.2018р.(п'ятниця)

Місце проведення: к. 23 - Читальний зал наукових та періодичних видань

Круглий стіл " Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній"

19 вересня 2018 року о 10.00 за підтримки Міністерства фінансів України та аналітичного центру DiXi Group у м. Івано-Франківськ відбудеться круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній".

Мова йтиме про зміни до законодавства у сфері бухобліку та складання звітності, які покликані наблизити національні стандарти до законодавства ЄС та МСФЗ.

Кредитна мобільність - Університет Ліннея для ІІТ

Центр міжнародного співробітництва та Інститут інформаційних технологій

інформує про можливість навчання впродовж 1 семестру в Університеті Ліннея (Швеція).

Стартує чергова безкоштовна програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей

11 вересня 2018 року о 14:30 стартує чергова безкоштовна програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» («Підприємництво для сталого розвитку»).

Зустріч координатора Campus France Ukraine зі студентами 11/09/2018

Програма зустрічі:
- система вищої освіти у Франції
- стипендіальні програми для навчання у Франції.
- програми навчання на англійській мові

Програма стажування для українських студентів в університетах Канади

Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship. Запрошуються студенти 3-го курсу бакалаврату різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук, прийняти участь у програмі Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship.

З травня по вересень 2019 року у вас є чудова можливість навчатися у видатних професорів Канади та проводити дослідження у кращих наукових лабораторіях університетів Канади.