Запрошуємо на літературно-музичну композицію!

Шановні друзі!

Запрошуємо на літературно-музичну композицію, присвячену Дню народження Т. Г. Шевченка!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ «ЄДНАЙМО ДУШІ СЛОВОМ КОБЗАРЯ»!

Визначено переможців конкурсу читців «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвяченого 205-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ними стали:

Софія Головата (група ВК-18) -  Гран-прі,

Віталій  Боднарук (КІ-18) – перше місце,

Вікторія Бутар (ФІЛ-18-1) та Іван Воронецький (НІВ-18-2) – друге місце,

Діана Власюк (НІ-16-2), Ірина Навроцька (ІС-18-1) і Максим Карпенко (ГФ-15-1) – третє місце.

Вітаємо переможців! Нехай цей успіх стане поштовхом до подальших творчих пошуків і нових здобутків!

Круглий стіл та науково-прикладні платформи "Науково-дослідні розробки: сучасні вимоги, оцінка ефективності, комерціалізація"

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Україна)

Академія економічних наук України

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (Україна)

Херсонський державний університет (Україна)

Секретаріат науково-технічної ради Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (Україна)

Асоціація міст України

КВІТУЙТЕ, РАДІЙТЕ, СВЯТКУЙТЕ!

Усі барви весни й тепло березневого сонця - для Вас, найдорожчі наші жінки!

Ви прикрашаєте цей світ своєю любов’ю й добрими руками, бережете його своєю мудрістю й зігріваєте своїми серцями. Без Вас він був би сумним. Але з Вами – кожен день усміхнений.

Тож  будьте щасливі, квітуйте, радійте, святкуйте!

УВАГА! КОНКУРС ЧИТЦІВ!

Загальноуніверситетський конкурс читців «Єднаймо душі словом Кобзаря», присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться 6 березня 2019 року о 14.30 в конференц-залі науково-технічної бібліотеки

5 березня 2019, 18:00 - Запрошуємо в ІФНТУНГ на «Кавалєрку - 2019»!

Дорогі друзі!

5 березня о 18.00 вже вкотре в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ З ГУМОРУ «Кавалєрка 2019».

За квитками звертайтесь в Центр культури і дозвілля студентів (каб. 0.117)!

Вітаємо з ювілеєм професора Ляха Михайла Михайловича!

Від щирого серця університетська спільнота ІФНТУНГ вітає з ювілеєм професора кaфедри нафтогазових машин та обладнання, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ляха Михайла Михайловича, який своєю невтомною працею, професіоналізмом, енергією та ініціативою чимало зробив на благо нашого вищого навчального закладу. Низький йому за це уклін!

Бажаємо Михайлу Михайловичу міцного здоров'я, успіхів, творчої енергії та натхнення, удачі, миру, тепла й добра!