Одна кров... Єдина мова... Мамина пісня...

Історія деколи складає сюжети, варті пера романіста. Одна із них – життєпис великої, славної родини, добробут і маєтки якої завжди вабили око недоброзичливців. Щоб їх привласнити, вдавалися й до сили, й до хитрощів: усіма способами намагалися з вільних людей зробити рабів; єдинокровних братів і сестер роз’єднати, а краще – посварити; родову пам’ять спаплюжити; переконати законних спадкоємців у тому, що вони – не діти у батьківській хаті, а підкидьки; натомість чужинці є тут справжніми господарями.

До уваги військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей!

Запрошуємо на безкоштовне навчання за програмою "ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ЛІДЕРСТВО" (в рамках проекту "Україна-Норвегія")!

Програма для тих, хто:

- бажає отримати нові знання, знайомства та контакти;

- має ідею для відкриття власного бізнесу, але не наважується на новий крок;

- має можливості, але все ще шукає ідеї для стартапу.

До 22.02. триває реєстрація на «Міс університету – 2019»

Реєстрацію на  Міс університету нафти і газу 2019 розпочато!

Конкурс проводиться з метою розвитку культури та  вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Своїми специфічними художніми засобами конкурс сприяє формуванню у молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності і здоровий спосіб життя.

Міс університету нафти і газу  – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, дозволяє створити власний імідж, навчить спілкуватися з аудиторією.

28.12.2018 - Конференція трудового колективу

28 грудня об 11.00 в Актовій залі університету відбудеться Конференція трудового колективу!

Порядок денний:

1. Звіт ректора університету, професора Крижанівського Є. І. про виконання контракту з Міністерством освіти і науки України за 2018 р.

З Днем енергетика України!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо з Днем енергетика України!

Це професійне свято всіх працівників промисловості, що охоплює вироблення, передачу і збут споживачам електричної та теплової енергії!

Саме від вашого професіоналізму й сумлінної праці залежить стабільне життя та якість побуту громадян нашої держави. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що в наших оселях буде світло, тепло й затишно!

Благодійний концерт "Світ очима дітей"

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу сьогодні, 18 грудня, о 18.30 відбудеться благодійний концерт "Світ очима дітей"!

Зібрані кошти будуть предані на лікування Сергія Шищука з Івано-Франківська, який страждає від епілепсії і ДЦП: через сильні приступи його мозок відмирає.

Просимо небайдужих долучитись!

Вітаємо студентку ІФНТУНГ з перемогою в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

12 грудня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти. Переможців обирали у чотирьох номінаціях:

18.12 - урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців

18 грудня о 15:30 в науковому містечку «Нова Енергія» відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво для сталого розвитку» для військовослужбовців запасу та учасників АТО!

Вручення дипломів випускникам курсу з основ комп’ютерної грамоти

Запрошуємо на урочисте завершення навчальних курсів з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку та власників карти івано-франківця, яке відбудеться у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» 18 грудня о 14.00.