ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ!

День університету святкуємо ОНЛАЙН! Трансляція на офіційних сторінках ІФНТУНГ у соцмережах!

21 вересня 2020 р. о 8.30 біля ротонди Матері Божої розпочнеться молитва за участю Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Володимира Війтишина.

О 9.00  на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти, присвячена Дню університету.

Обов'язковий дрес-код - захисна маска.

Стежте за оновленнями інформації про святкові заходи.

Онлайн-зустрічі з директорами інститутів, гарантами освітніх програм та завідувачами кафедр!

Дорогі першокурсники!

15.09 о 9.00 відбудуться онлайн-зустрічі з директорами інститутів, а також з гарантами освітніх програм та завідувачами кафедр!

Посилання на онлайн-зустрічі:

ІФНТУНГ ВІТАЄ!

Дорогі друзі!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу щиро вітає з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості  своїх випускників, які працюють в цій галузі!

З гідністю несіть прапор Alma Mater і щоденною працею докладайтесь до зміцнення енергетичної незалежності України. Хай щастить Вам на обраному професійному шляху!

Увага! До Дня фізичної культури і спорту!

Запрошуємо до спортивної руханки у вишиванках 11 вересня 2020 року о 9.30 на площу перед Головним корпусом ІФНТУНГ!

Обов’язковий дрес-код – захисна маска!

Запрошуємо університетську спільноту та усіх охочих!

Увага! 11.09.2020 о 9.00 – площа перед Головним корпусом ІФНТУНГ!

11 вересня 2020 року  о 9.00 на площі перед Головним корпусом ІФНТУНГ відбудуться урочистості до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Обов’язковий дрес-код – захисна маска!

Запрошуємо університетську спільноту та усіх охочих!

Всеукраїнська Інтернет-конференція молодих учених і студентів "Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості"

Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ організовує 8 жовтня 2020 р. Всеукраїнську інтернет-конференцію молодих учених і студентів "Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості"

Відкрито набір в AIESEC!

Можливості розвитку для студентів: AIESEC - найбільша молодіжна організація світу відкрила набір!

Факт: чимало світових лідерів і засновників компаній починали свою кар'єру саме у AIESEC!

ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ!

"Сьогодні ми по-особливому відзначаємо День знань, - звернувся до викладачів та студентів ІФНТУНГ ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Є.І.Крижанівський.- Протягом життя трапляються великі випробовування. Й так випало на нашу долю, що пандемія змусила нас закрити університетські аудиторії. Але для того, щоб боротися із серйозними викликами й катаклізмами та полегшувати життя, потрібні знання, а вони формуються саме в навчальних закладах. Тому бачимо перед собою завдання – примножувати, генерувати й розповсюджувати нові знання.

УВАГА! ЗМІНИ! Урочистості з нагоди Дня знань відбудуться онлайн!

Урочистості для першокурсників заплановані на 21.09.2020 – День університету. Слідкуйте за інформацією!