До уваги учасників АТО, військовослужбовців та членів їх сімей!

До уваги учасників АТО, військовослужбовців та членів їх сімей! Оголошуємо набір на осінній семестр програми перепідготовки Україна-Норвегія за спеціальністю "Підприємництво для сталого розвитку". Навчання безкоштовне. По закінченню навчання учасники отримують диплом.

Доступна онлайн-реєстрація: https://docs.google.com/…/1nt6HbVTSeZyhTlkRd0gtXPEZ3Sx…/edit

Потрібна допомога!

Провідному інженеру Центру міжнародної освіти Чуловській Мар'яні необхідна допомога.  На лікування онкології потрібно зібрати 113.000 грн., на це є всього два тижні. Якщо ви маєте можливість і бажання допомогти, переказуйте кошти безпосередньо на картку Мар’яни або приносьте у кабінет 0411!

Допоможемо створити електронний кабінет вступника!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 2 липня працює консультаційний центр з надання допомоги при реєстрації електронних кабінетів вступників та подачі заяв в електронній формі (Науково-технічна бібліотека, каб. 8.23).

Приймальна комісія:

24 червня – День молоді України: Вітаємо нашу університетську молодь!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

З нагоди свята бажаємо усім молодим науковцям, викладачам та нашому студентству творчої енергії, завзяття, оптимізму і наполегливості у реалізації найсміливіших надій! Будьте активними, здобувайте знання, будуйте великі плани на майбутнє!

Ректорат, профком

24 червня - Запрошуємо жінок, які носять величне ім'я Марія, до Маріямполя на прощу родин та Собор Марій

Відповідальний від ІФНТУНГ - директор ІЕІ Мазур М. П., тел. 1-87 (внутрішній), сл. тел. 72-71-86, 57-24-00.