Підтримайте проєкт ІФНТУНГ!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу подав проєкт на конкурс грантів «15 років сталого розвитку «Ґудвеллі Україна».

Назва проєкту: Екологічне виховання молоді - Чисте повітря над «Ґудвеллі Україна».

Запрошуємо 23 серпня о 12.00 на Урочисте засідання колективу!

23 серпня о 12.00 з нагоди Дня прапора та 28-ої річниці незалежності України в конференц-залі НТБ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться Урочисте засідання колективу!

Запрошуємо студентів, викладачів, аспірантів, працівників та всіх охочих!

Ректорат, профком

Можливість для студентів!

Міжнародна молодіжна організація AIESEC запрошує приєднатися до їхньої дружної сім'ї і стати тими людьми, які:

• Уже в 17 років можуть організувати міжнародний проект
  • Постійно пробують щось нове і безперервно розвиваються
  • Знаходять безліч друзів з різних міст і країн
  • Беруть відповідальність за поліпшення світу

Чому саме AIESEC?

04.08.2019 о 12.00 – Зустріч вступників 2019 року з директорами інститутів!

Приймальна комісія ІФНТУНГ запрошує вступників 2019 року на зустріч з директорами інститутів. Про місце зустрічі дивись у таблиці:

Басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

Басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

З  23 липня басейн Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу після планової заміни води відновлює свою роботу! Усі охочі шанувальники плавання зможуть упродовж літа покращити свою фізичну форму, здоров’я, спортивні досягнення й просто отримати задоволення!

Дирекція басейну

Щиро вітаємо з ювілеєм Валерія Григоровича Омельченка - директора ІПНТ

Щиро вітаємо директора Інституту природничих наук і туризму ІФНТУНГ Валерія Григоровича Омельченка із сонячним ювілеєм!

Роки, що за спиною, як наплічник: у ньому поразки й перемоги, вороги і друзі, смутки й радощі, помилки й висновки – все, без чого не пройти життєвий шлях. Тож беріть його з собою в подальшу мандрівку. А ще візьміть компас надії, взуйтесь у міцні берці віри, одягніть вітровку з любові, підпережіться мудрістю – й гайда на підкорення нових омріяних вершин!

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади директора КОЛЕДЖУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ ІФНТУНГ

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст. 35, 43 Закону України "Про вищу освіту" оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ.

Кваліфікаційні вимоги: науковий ступінь та вчене звання відповідно до профілю діяльності коледжу, стаж роботи   на керівних посадах в галузі освіти – не менше 5-ти  років.

Вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора!

Щиро вітаємо всіх працівників бухгалтерії, викладачів, студентів з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Щоб добре гроші рахувати,
Потрібно хист і вдачу мати,
Баланс щоб точно співпадав,
Прибуток кожен день зростав.
Робота це важка доволі,
Тим, хто обрав нелегку долю,
На День бухгалтера вітання,
Зі святом щирі побажання.
Хай настрій буде позитивним,
А час у радості хай плине,
Бажаю, щоб були здорові,
Достатку, щастя і любові.