21 вересня 2016 року – День університету

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 49 років.

З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету :

Стартує чергова програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія»

12 вересня 2017 року о 14:30 стартує чергова безкоштовна програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» («Підприємництво для сталого розвитку»).

Урочисте відкриття відбудеться в Науковому містечку «Нова Енергія» (інноваційно-виставковий комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська 15)

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ПАТ «УКРНАФТА»

Найбільша нафтовидобувна компанія України ПАТ «Укрнафта» започатковує стипендіальну програму заохочення студентів ІФНТУНГ денної форми навчання, які навчаються в інститутах Нафтогазової інженерії (ІНГІ) та Геології та геофізики (ІГГ).

Наказом ректора від 20 липня 2017 р. №133 введено в дію Положення про програму заохочення Публічним акціонерним товариством «Укрнафта» кращих студентів ІНГІ та ІГГ університету.

Загальні збори студентів 1 курсу та 1 і 2 року навчання магістрів

ОГОЛОШЕННЯ !

Шановні студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу запрошуємо Вас взяти участь в загальних зборах студентів 1 курсу та 1 і 2 року навчання магістрів, які відбудуться в актовій залі університету (головний корпус):