Сердечно вітаємо військовослужбовців, військових ветеранів, воїнів запасу, офіцерів і курсантів кафедри військової підготовки університету з нагоди свята – Дня захисника України та Козацької Покрови!

Субота, 14 Жовтень, 2017 - 08:00 до 22:00

Це свято, встановлене відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, увібрало в себе багаті і славні традиції українського козацтва та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства.

В цей день ми вкотре повертаємось в думках до  грізних і незабутніх сторінок минулого та сьогодення, щоб осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити, творити, навчатись. З моменту неоголошеної війни на Сході України учасниками бойових дій були викладачі та працівники нашого університету, серед яких:  Андрій Грабчук,  Ігор Рибіцький, Сергій Куровець,  Михайло Щепанський,  Юрій Басараба, Василь Буй, Юрій Агібалов,  Олександр Заремблюк, Сергій Демедюк, Віталій Савин, Андрій Станецький, Віктор Монастирський, Дмитро Лісафін, Віталій Мархалевич, Олександр Хомазюк, Віктор Ніщук. Незалежність мужньо виборювали понад 40 студентів заочної форми навчання нашого вишу. Життя двох наших молодих студентів – Тараса Зозулі та Андрія Прошака, обірвалось на зльоті. Університет вшанував їхній подвиг пам’ятним знаком.

ІФНТУНГ, окрім того, що готує офіцерів, активно займається перепідготовкою військових, звільнених в запас, та членів їх сімей. До участі в проекті соціальної адаптації залучають й військових, що повертаються з АТО.

Щиро бажаємо усім,  хто носить високе звання захисника України, миру, міцного здоров’я, добра, щастя, бадьорості духу та родинної злагоди!

Ректорат, профком