Інститут нафтогазової інженерії

Адреса

вул. Карпатська, 15,
Івано-Франківськ,
Україна
76019,
тел. 0342 72-71-82,
0342 72-71-83

Інститут нафтогазової інженерії (ІНГІ) визначає профіль університету і здійснює підготовку фахівців для підприємств нафтогазового комплексу.

В Інституті ведеться підготовка фахівців за напрямами підготовки, які охоплюють практично весь комплекс науково-пошукових та інженерно-технічних завдань нафтогазової та інших галузей з питань буріння свердловин, газонафтовидобутку, транспортування та зберігання нафти і газу.

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр проводиться за двома напрямами - “Гірництво” та “Нафтогазова справа”, а освітньо-кваліфікаційного рівня – магістр відповідно за спеціальностями “Буріння свердловин”, “Видобування нафти і газу” та “Газонафтопроводи та газонафтосховища”.

В інституті навчаються більше 2300 студентів денної та заочної форм навчання з різних регіонів України та студенти – іноземці із 34 країн світу, а саме Алжиру, Анголи, Еквадору, Камеруну, Нігерії, Китаю,Туркменістану, Тунісу, тощо. На кафедрах інституту ведеться підготовка кандидатів і докторів наук через навчання у аспірантурі і докторантурі.

Інститут нафтогазової інженерії це майбутня перспективна робота за здобутою спеціальністю у нафтогазовій галузі, яка забезпечує швидке кар’єрне зростання і високий рівень особистого добробуту.