Студенти! Ваша думка є важливою! Долучайтесь до моніторингу якості освіти в університеті!

Четвер, 15 Лютий, 2018 - 09:00 до Четвер, 1 Березень, 2018 - 13:30

Студентський парламент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільно з навчальним відділом запускає з 15 лютого 2018 року моніторинг якості освітніх програм університету. Для цього буде проведене опитування відповідно до анкети, розробленої організаторами, що дозволить оперативно отримати оцінки та пропозиції щодо освітніх послуг від їх безпосередніх споживачів.

Метою опитування є виявлення переваг та недоліків освітніх програм різних спеціальностей для забезпечення належної якості освіти в ІФНТУНГ та випуску на ринок праці конкурентоспроможних фахівців.

Студенти ІФНТУНГ! Ви маєте реальний шанс ефективно впливати на якість свого університету. Запрошуємо активно долучитись до моніторингу! Для цього потрібно з 15 лютого по 1 квітня заповнити анкети на сайті.

Студентський парламент, навчальний відділ ІФНТУНГ