Новий семестр – нові стипендії від ПАТ «Укрнафта» для студентів ІФНТУНГ!

Вівторок, 26 Лютий, 2019 - 09:15 до Понеділок, 11 Березень, 2019 - 09:15

ПАТ «Укрнафта» оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у весняному семестрі 2019 навчального року!

До участі у конкурсі запрошують ініціативних та відповідальних студентів, які вміють працювати в команді та прагнуть здобути цікавий особистий і професійний досвід.

Що отримають переможці?
-Крутий життєвий і професійний досвід
-Можливість зустрічей із ТОП-менеджментом та провідними експертами найбільшої нафтової компанії України
-Участь у цікавих проектах
-Фінансову мотивацію для досягнення найкращих наукових результатів!

Як взяти участь у відборі?
Щоб взяти участь у конкурсі за отримання стипендії потрібно:
- Бути студентом 3-го або 4-го курсу інститутів Нафтогазової інженерії (ІНГІ) або Геології та геофізики (ІГГ)
- Заповнити аплікаційну форму за посиланням  https://goo.gl/forms/yoi77ZVi08JGZZ723  до 09:00 4 березня (понеділок).

Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 11 березня 2019 року.

Потрібна детальніша інформація - звертайтеся за адресою iryna.barchuk@ukrnafta.com