НОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «Інженерія відновлюваної енергетики»

Четвер, 10 Жовтень, 2019 - 15:15

Кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики, відчуваючи потребу підприємств у спеціалістах мультидисциплінарного спектру знань і вмінь, розробила та виставляє на обговорення проєкт нової освітньої програми для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Інженерія відновлюваної енергетики» на базі спеціальності 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Програма розроблена з урахуванням провідних європейських трендів і вимог!

Основою для створення цієї програми стали багато численні міжнародні проекти з питань енергоефективності, сталого розвитку, які виконувалися фахівцями кафедри протягом останніх 15 років спільно з науковцями Норвегії, Бельгії, Швеції, Австрії, Великої Британії, Данії та інших країн. Підґрунтям також слугував також набутий досвід створення й успішного функціонування Наукового містечка «Нова енергія».

Просимо Ваші відгуки та пропозиції направляти на e-mail tdm@nung.edu.ua, доц. Ващишак Ірина Романівна, тел. 0342-50-47-08.

З освітньо-професійною програмою «Інженерія відновлюваної енергетики» можете ознайомитись ТУТ.