Не пропустіть прем’єру документального спецпроекту «Україна Льодовикового періоду»!

Понеділок, 1 Липень, 2019 - 16:30

 

Сьогодні, 1 липня, о 19.30 в ефірі ТСН на каналі «1+1» відбудеться прем'єра документального спецпроекту «Україна Льодовикового періоду».

В 5-ти серійному циклі йтиметься про науковий феномен Старуні, об’єкти якої науковці ІФНТУНГ вивчають ще з 1974 року. Завдяки їм Старуню було затверджено як геологічну пам’ятку загальнодержавного значення. Саме там, в озокеритній шахті на глибині 17 м., у ХХ ст. знайшли залишки доісторичних тварин, які жили на Землі понад 10 тисяч років тому.

Та це ще не все! Дослідження професора ІФНТУНГ Олега Адаменка доводять, що Старунський науковий феномен є унікальним: «Це свого роду історико-геологічний репер, який дозволяє хронологічно відновити історію та коливання кліматів у нашому регіоні, пояснити існування на цих територіях відповідної флори і фауни». Окрім того, наукова спільнота припускає, що там може бути і доісторична людина!

Ця знахідка неабияк зацікавила адміністрацію каналу «1+1»,  знімальна група якого взялась поновити дослідження столітньої давнини та розкрити таємниці Льодовикового періоду.

Детальніше про вражаючі знахідки та відкриття загальноукраїнського та світового масштабів дивіться протягом 5-ти днів (1-5 липня) о 19.30 в рамках ТСН.